Група медиків, яку очолював колишній в.о. директора міської лікарні, впродовж 2024 року вносила недостовірні дані про надані медичні послуги. Схема дозволяла отримувати
“Посадовець залучив двох завідувачів відділень, заступника медичного директора та лікарів закладу, які мали доступ до електронної системи охорони здоров’я. Фігуранти вносили до інформаційної системи завідомо неправдиві відомості про проведення пацієнтам медичних процедур, які фактично не надавалися”, – зазначили у поліції.
За даними поліції, з січня по вересень 2024 року до електронної системи було внесено понад 1350 фіктивних записів. Збитки державному бюджету оцінюють у понад 2,3 млн гривень.
19 червня поліція повідомила про підозру заступнику медичного директора лікарні, колишньому виконувачу обов’язків директора, двом завідувачам відділень та 12 лікарям медичного закладу. Фігурантам справи інкримінують зловживання службовим становищем і несанкціоновані дії з інформацією в автоматизованих системах, повідомляє 061.ua






Немає коментарів:
Дописати коментар