5 июн. 2012 г.

В Запорожской области поймали сельского голову на взятке


До голови однієї з сільських рад Розівського району прийшов приватний підприємець. З проханням виділити йому на території села пів гектара землі. І отримав цілком очікувану відповідь, що у задоволенні прохання немає нічого неможливого. Але, лише за скромну винагороду у розмірі 3 000 гривень…


04 травня 2012 року згадана  посадова особа місцевого самоуправління, знаходячись у власному кабінеті, отримала жаданого хабара. А вслід за цим до затишного приміщення нагодилися співробітники управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ГУМВС України в Запорізькій області. Матеріали, зібрані міліціонерами, були передані за підслідністю – до прокуратури області.

07 травня прокурором Запорізької області стосовно затриманої було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального Кодексу України (Одержання хабара службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище). Як відомо, санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.
Слідство у справі проводить Куйбишевська міжрайонна прокуратура, повідомляє сайт ГУМВС в Запорізькій області.

Комментариев нет:

Отправить комментарий